Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 19.10.2024!
+48 697 096 481
Filtry
Rozmiar
56 produktów

Spodnie do pasa – odzież robocza i ochronna do pracy na różnych stanowiskach

Wygodne, dobrze dopasowane do ciała spodnie robocze to jeden z najważniejszych elementów ubioru pracownika. Wśród modeli, które wciąż cieszą się dużą popularnością w pracy w wielu branżach, znajdziemy spodnie do pasa – z długimi nogawkami lub krótkimi (szorty). Spodnie robocze do pasa powinny zabezpieczać nogi pracownika przed wszelkimi czynnikami, które mogą pojawić się w danym środowisku pracy – wysokimi lub niskimi temperaturami, otarciami, substancjami chemicznymi lub iskrami.

W naszym sklepie oferujemy spodnie do pasa, które znajdują swoje zastosowanie m.in. w branży budowlanej, przemyśle, transporcie oraz pracach magazynowych i produkcyjnych. Do pracy w trudnych warunkach polecamy również modele z dodatkową ochroną antyelektrostatyczną oraz chemoodporną.

Jak wybierać spodnie robocze do pasa?

Spodnie do pasa powinny być wytrzymałe, a zarazem wygodne i dobrze dopasowane do ciała pracownika. Warto zatem sięgać po modele wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na przetarcia oraz ścieranie, np. bawełny, poliestru lub stretchu. Pracownikom stacji benzynowych, spawaczom oraz elektrykom polecamy spodnie do pasa z dodatkową ochroną, zabezpieczającą przed kontaktem z prądem lub niebezpiecznymi cieczami.

Wybierając spodnie robocze do pasa, warto sięgać po modele ze wzmocnieniami na kolanach, elastycznym ściągaczem w pasie oraz praktycznymi kieszeniami bocznymi, które pomieszczą wszystkie akcesoria przydatne w pracy. W pracy na zewnątrz (m.in. na budowie) dobrym rozwiązaniem będą wodoodporne spodnie do pasa, jak również modele z elementami odblaskowymi.

Spodnie robocze – dlaczego warto je wybierać?

Spodnie do pasa to przede wszystkim gwarancja komfortu i wygody podczas noszenia. Spodnie te są proste w zakładaniu, a dzięki elastycznym ściągaczom można je swobodnie dopasowywać do sylwetki. W uwagi na duży wybór modeli na rynku możemy wybrać spodnie z wąskimi nogawkami lub bojówki, w wersji letniej lub zimowej.