Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 19.10.2024!
+48 697 096 481
Filtry
Rozmiar
Producent
7 produktów

Buty gumowe męskie i damskie

Buty gumowe to rodzaj obuwia który chroni przed przemoczeniem nóg, ale też przed działaniem substancji chemicznych. Obuwie robocze gumowe chroni dodatkowo przed zmiażdżeniem stóp, a zatem są to również buty ochronne. Te aspekty regulują odpowiednie przepisy BHP. Jeżeli chcemy się chronić przed niska temperaturą to posiadamy również buty gumowe ocieplane w wersji roboczej lub ochronnej.

Jeżeli buty gumowe mają zabezpieczyć nasze obuwie przed wilgocią to najlepszą ochronę stanowią kalosze. Buty gumowe będące w w naszej ofercie mają zastosowanie nie tylko w trudnych warunkach ale również w codziennym życiu. Do prac gdzie poziom wody jest wyższy, zastosowanie znajdą odpowiednio zaprojektowane wodery czy spodniobuty. Znajdziecie je w asortymencie naszego sklepu

Obuwie gumowe w ofercie sklepu AB Partners

Dostępne buty robocze gumowe z podnoskiem mają zastosowanie podczas prac z ciężkimi przedmiotami, które mogą spaść na stopy. Są wytrzymałe na uderzenia, ale też chronią przed przebiciem stopy dzięki odpowiedniej wkładce antyprzebiciowej.

Obuwie gumowe zapewnia ochronę przed środkami chemicznymi, olejami i innymi tłustymi substancjami, a także tam gdzie występuje napięcie elektrostatyczne. Takie rozwiązania dają bezpieczeństwo Twoim pracownikom, a przepisy Bhp zostają zachowane.

Buty gumowe ocieplane chronią stopę nie tylko w miejscach gdzie jest wilgoć ale też przed zimnem. Gumowce i kalosze z gumy chronią też przed napięciem – jest to obuwie gumowe elektroizolacyjne. Dobrze dobrane gumowce zapewniają nam bezpieczeństwo w najtrudniejszych warunkach pracy i w czasie wolnym kiedy występuje niekorzystne działanie różnych substancji płynnych.

Z jakiego tworzywa jest wykonane obuwie dostępne w naszym sklepie?

Jakie tworzywo jest wykorzystywane w produkcji?

  • Buty gumowe męskie i damskie mogą być wykonane z PCV, z naturalnej gumy, z nitrylu.
  • Buty filcowe i gumofilce są wykonane z włókniny i pokryte bądź nie gumą lub PCV.
  • Buty gumowe kwasoochronne są wykonane z nitrylu.
  • Na rynku są też niezwykle lekkie buty i kalosze gumowe z pianki EVA
  • Buty gumowe w naszej ofercie chronią przed wilgocią na którą narażone są stopy w czasie pracy.

Współpraca

Oferujemy Państwu wsparcie merytoryczne naszych doradców technicznych. Nasz sklep funkcjonuje tylko w internecie. Gdyby Państwo chcieli porozmawiać o produktach dostępnych w sklepie zapraszamy do naszego biura w Oświęcimiu. Ceny w sklepie to ceny brutto.