Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 19.10.2024!
+48 697 096 481
67 produktów

Odzież robocza damska – ubrania ochronne BHP

Odzież robocza damska to produkty, które wbrew pozorom nie są łatwo dostępne na rynku odzieży roboczej. Wynika to głównie z tego, że kobiety są grupą najbardziej wymagających klientek, które dbają nie tylko o komfort i bezpieczeństwo, ale także estetykę ubrań, które noszą w pracy. Warto pamiętać też o tym, że ubrania dla kobiet produkowane są w mniejszych rozmiarach niż w przypadku mężczyzn, w związku z czym nie sposób zastąpić ich męskimi odpowiednikami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, chcą cieszyć się bezpieczeństwem i wygodą podczas pracy, przygotowaliśmy szeroki wybór odzieży roboczej damskiej w różnych rozmiarach i fasonach. Oferujemy m.in. bluzy oraz kurtki, kamizelki, koszule, bluzki, szorty oraz spodnie (z szelkami lub bez). W naszym sklepie można znaleźć także obuwie robocze damskie, które ma chronić stopy kobiet przed potencjalnymi zagrożeniami w warunkach pracy.

Jak wybierać odzież roboczą damską?

Pierwszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru roboczej odzieży damskiej, jest kwestia zasad BHP, jakie obowiązują na naszym stanowisku. Jeżeli większość czasu spędzamy na zewnątrz, warto sięgnąć po ubrania wodoodporne oraz bieliznę termoaktywną, która jest szczególnie ważna w okresie zimowym.

Drugą kwestią jest dobranie ubrań, które będą odpowiednio skrojone i dopasowane do kobiecej sylwetki. Zagwarantuje to nie tylko komfort i swobodę ruchów, ale także stworzy wizerunek profesjonalistki, która dobrze czuje się na swoim stanowisku. Polecamy dobieranie ubrań w ciekawych kolorach, wykonanych z miękkich, a zarazem wytrzymałych materiałów, m.in. bawełny lub poliestru.

Odzież robocza damska na lato – co sprawdzi się najlepiej?

Ubrania noszone latem powinny być przede wszystkim przewiewne i ograniczające nadmierną potliwość. Wśród najczęściej wybieranych modeli wyróżniamy T-shirty, bluzki oraz szorty, które świetnie sprawdzą się nawet przy dużych upałach. Elementem godnym uwagi jest także lekka kurtka przeciwdeszczowa robocza, która skutecznie ochroni nas przed letnim deszczem.