Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 19.10.2024!
+48 697 096 481
157 produktów

Odzież robocza zimowa BHP w AB Partners

W okresie zimowym szczególnie ważne jest, by odpowiednio dobrać odzież roboczą zimową, która zagwarantuje pracownikom ciepło i ochroni ich przed wiatrem oraz opadami deszczu lub śniegu. W naszym sklepie przygotowaliśmy duży wybór kurtek ocieplanych i spodni ocieplanych, bielizny termoaktywnej oraz polarów (damskich i męskich).

Ubrania robocze zimowe dostępne w naszym sklepie spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa podczas pracy w niskich temperaturach oraz trudnych warunkach pogodowych. Część ubrań spełniających normy EN 471 posiada także elementy odblaskowe, które gwarantują odpowiednią widoczność pracownika po zmroku.

Odzież robocza zimowa – jak wybrać?

Odzież robocza zimowa ma nie tylko chronić przed zimnem i opadami deszczu lub śniegu, ale także gwarantować komfort i wygodę podczas pracy. Zanim wybierzemy odpowiednie ubrania na zimę, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Pierwszym elementem odzieży roboczej zimowej jest kurtka ocieplana. W tym przypadku warto sięgać po kurtki przeciwdeszczowe oraz kurtki ocieplane softshell, które zapewniają doskonałe właściwości oddychające i wodoodporne.

Spodnie robocze na zimę dostępne są w wersji do pasa lub w formie ogrodniczek z szelkami. Warto wybierać spodnie z polarową podszewką, wykonane z materiałów zabezpieczających przed wiatrem i śniegiem. W okresie zimowym przydatne mogą okazać się także polary i kamizelki o właściwościach oddychających, oferujące ciepło i bezpieczeństwo podczas pracy.

Robocza bielizna termoaktywna na zimę

Bielizna termoaktywna to coraz częściej wybierany element zimowej odzieży roboczej przez pracowników. Jej zadaniem jest zarówno odprowadzanie wilgoci (a tym samym ochrona przed nadmierną potliwością), jak również odpowiedni komfort cieplny. Do prac na niemal każdym stanowisku polecamy koszulki termoaktywne, spodnie termoaktywne oraz zestawy bielizny dla kobiet i dla mężczyzn.