Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 19.10.2024!
+48 697 096 481
Filtry
Rozmiar
397 produktów

Odzież robocza i ochronna – ubrania BHP

Odzież robocza, czyli spodnie i bluzy robocze, kombinezony, kurtki typu softshell, polary, kurtki wielofunkcyjne, buty robocze, rękawice robocze czy najprostsze koszulki, stanowiące pierwszą izolację ciała pracownika, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Odpowiednio dobrana może być doskonałym wsparciem podczas pracy, chroniąc przed warunkami atmosferycznymi lub zagrożeniami wynikającymi ze specyfiki pracy. Nieodpowiednio dostosowana może jednak stanowić zagrożenie lub po prostu ograniczać zakres ruchów. Jakie więc ubrania robocze wybrać? Jakimi parametrami się kierować? Komu tak naprawdę odzież bhp jest potrzebna?

Dla kogo ubrania ochronne a dla kogo odzież robocza?

Do stosowania ubrań ochronnych, przepisy bhp obligują odpowiednie branże, np. budownictwo czy przemysł petrochemiczny. Jest to typ ubrań, który musi spełniać wysokie normy – chronić przed szkodliwym promieniowaniem lub czynnikami chemicznymi, zabezpieczać przed wysokimi temperaturami czy ogniem. Natomiast odzież robocza to zwykły uniform pracowniczy. Jego zadaniem jest ochrona przed zabrudzeniami i ewentualnie niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Często jednak, w potocznym języku, nazw odzież robocza i i ochronna, używa się wymiennie. Kupujący zaś, w poszukiwaniu odpowiedniej kurtki roboczej, gubią się w gąszczu zakładek stron internetowych. W naszym sklepie znajdziesz wszystko w jednym miejscu, wygodnie, bez tracenia czasu na przeszukiwanie kolejnych podstron. Zachęcamy do analizy oferty AB Partners i katalogu produktów roboczej odzieży.

Profesjonalna odzież robocza, czyli bezpieczeństwo i komfort pracownika

Ubrania ochronne, robocze czy odzież ostrzegawcza, to wyraz troski o zdrowie i wygodę naszych pracowników. Muszą być jednak odpowiednio dopasowane do warunków pracy i potrzeb użytkownika. Przynosi to wymierne korzyści w funkcjonowaniu firmy.

Do najbardziej specjalistycznej, należy odzież ochronna dla przemysłu petrochemicznego czy spawalniczego. Posiada odpowiednie certyfikaty i spełnia określone normy ubrań, ponieważ jest stworzona z materiałów trudnopalnych, przeszyta odpowiednimi nićmi. Część asortymentu spełnia także funkcje ochronne przed łukiem elektrycznym na poziomie ARC2. Inna poprawia widoczność pracowników przy niedostatecznym oświetleniu lub ogrzewa w skrajnie niskich temperaturach, przy pomocy odpowiedniej instalacji. Odzież robocza bhp oprócz funkcji zabezpieczających, ochronnych, gwarantuje także:

  • swobodę ruchu i komfort użytkowania – fachowo zaprojektowany krój,
  • odpowiednią wentylację i izolację termiczną – skład tkanin (bawełna, modakryl, poliestry),
  • wytrzymałość – najwyższa jakość, wzmocnienia i przeszycia materiału w miejscach najbardziej podatnych na przetarcia

Ubrania robocze jako wizytówka firmy

Oprócz podstawowych funkcji ubrań roboczych bhp, odzież ochronna spełnia też rolę reklamową. Nienagannie ubrani pracownicy, w jednolitych uniformach, stanowią żywą reklamę firmy. Pokazują, że dba się w niej o najmniejszy szczegół, a obsługa jest na najwyższym poziomie. Klient nieświadomie otrzymuje przekaz “tutaj zostaniesz dobrze obsłużony, tu jest kompetentny personel”. To cenne z pozycji usługodawcy, gdy na rynku prężnie działają konkurencyjne firmy.

Dodatkowo produkty Sara Workwear mogą zostać spersonalizowane. Na specjalne zamówienie wyszywamy logo firmy na spodniach, bluzach, koszulkach czy kurtkach. Używamy przy tym wysokiej jakości haftu, który daje gwarancję doskonałego odwzorowania kształtu i koloru. Zapraszamy do zapoznania z ofertą sklepu AB Partners i kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Kamizelka ostrzegawcza, bluza robocza, ogrodniczki – profesjonalna odzież BHP w naszym sklepie

W naszym sklepie BHP posiadamy ogromny wybór ubrań ochronnych i odzieży roboczej. Zależnie od potrzeb, rodzaju wykonywanej pracy możemy dowolnie dobierać elementy ubioru, od skarpet czy podkoszulków, aż po kombinezony, kominiarki czy multiochronne kurtki.

W szerokim katalogu spodni roboczych znajdują się np. spodnie do pasa, posiadające elementy odblaskowe czy kryte kieszenie, spodnie na szelkach, szorty oraz ocieplane spodnie do prac w niskich temperaturach. Często wybieraną opcją są także kombinezony, które zapewniają pełną swobodę ruchu. Wśród górnej części garderoby wybieramy z listy koszulek, polarów i bluz. Swoim klientom oferujemy też okrycia wierzchnie, z odpowiednią izolacją cieplną, a nawet urządzeniami grzewczymi – profesjonalny sprzęt do pracy w skrajnych warunkach pogodowych.

Ubrania, które proponujemy w naszym sklepie internetowym, spełniają najwyższe normy i sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy odzież bhp dla klientów biznesowych jak i prywatnych, ponieważ odzież robocza wykorzystywana jest nie tylko w dużych przedsiębiorstwach czy halach produkcyjnych. Chętnie sięga się po nią również w pracach gospodarskich czy podczas prywatnych przedsięwzięć. Do jej zastosowania przekonuje łatwa dostępność, szeroki wybór modeli, stosunkowo niskie ceny w stosunku do jakości wykonania i wytrzymałości.

W naszej ofercie posiadamy wytrzymałe ubrania robocze znajdujące zastosowanie praktycznie w każdej branży. Złóż zamówienie i przekonaj się, że jest to wysokiej jakości odzież robocza, która posłuży przez długie lata.